Feb
ZAKONCI STAVKAJO @ Gasilski dom Peče
Feb 29 @ 19:00
ZAKONCI STAVKAJO @ Gasilski dom Peče | Domžale | Slovenija

V letošnji sezoni se vam člani gledališke skupine Čemšenik predstavljajo v občutno pomlajeni zasedbi. Mogoče nam zato v kakšnem igralskem elementu še tudi kje kaj manjka, vendar upamo, da nam boste po zakjučenem ogledu naše predstave to lahko oprostili. Sigurno pa nam ne manjka zagnanosti in volje, da vam našo letošnjo predstavo prikažemo v naši najbolši možni izvedbi.

Tokrat vam predstavljamo zabavno in tudi poučno komedijo “Zakonci stavkajo”. Ta igra nam na humorističen način prikaže, kako je, ko se v prvih letih zakona in še vroči ljubezni, v medsebojne odnose prikrade ljubosumje. Kot pravi naš glavi junak “…ljubosumje je kot poper, ki da jedi pravi okus”. Potrebno je le paziti, da tega “popra” ni preveč. Ob gledanju naše predstave pa izvemo tudi, da tudi “stari” zakonci niso imuni na bolezen ljubosumja. Vzroki največkrat sploh niso pomembni. Pomembno je le, da je s strpnostjo in ljubeznijo ta težava uspešno premagana. In prav to se seveda zgodi tudi v komediji, ki vam jo predstavljamo tokrat!

Mar
ned
MATJAŽ JAVŠNIK – STRIPTIZ @ Prosvetni dom Čemšenik
Mar 1 @ 17:00
MATJAŽ JAVŠNIK - STRIPTIZ @ Prosvetni dom Čemšenik

V Čemšenik prihaja mojster smeha Matjaž Javšnik s komedijo – Striptiz!

Na odru ne bo razgalil le sebe, temveč tudi vas – pravzaprav kar celotno Slovenijo. V Striptizu se sprehodi čez slovenske posebnosti in zanimivosti, pa tudi čez naše prednosti in slabosti. Skozi smeh se bomo spoprijeli z dvojino, ljubeznijo do pločevine, ki se blešči iz garaž in nadstreškov, družinskih vezi, športnih uspehov, slovenske šole, graditve kariere, interesnih skupin, javne uprave, pa vse do rak rane naše družbe – politike. Seveda Matjaž tudi tokrat ne bo pozabil na pregovorno slovensko zavist, kar nas dela unikum ne le v evropskem temveč kar v svetovnem merilu.

Da to drži se lahko prepričate sami – pridite, da ne boste ‘ favš’ tistim, ki se bodo nasmejali do solz.

Mar
ned