VEČER NA VASI 2019

Tudi letos je ob državnem prazniku Dnevu državnosti potekala prireditev Večer na vasi, tokrat v organizaciji Društva vaških žena Čemšenik in Krajevne skupnosti Čemšenik.

Na prireditvi so nastopili Čemšeniški kvartet, učenci Podružnične šole Čemšenik, Pihalni orkester Svea Zagorje, Folklorna skupina Prosvetnega društva Čemšenik ter ansambel Bojana Kudra.

Slavnostni govorniki so bili župan občine Zagorje ob Savi g. Matjaž Švagan, predsednica Krajevne skupnosti Čemšenik ga. Ana Režun in župnik Župnij Čemšenik in Izlak g. Janez Mihelčič.

Po kulturnem delu prireditve so bile na vrsti športne igre, kjer je nastopilo 6 ekip, zmagovalna ekipa je tudi letos postala ekipa Znojil.

Za naše najmlajše sta bila tudi letos na voljo dva napihljiva tobogana, sladkali pa so se lahko tudi s sladkimi palačinkami, ki so jih pekle članice Društva vaških žena Čemšenik.

Prireditev je povezoval g. Brane Grobljar.

Nekaj utrinkov z Večera na vasi 2019

Foto: Marko Drobne