Razne novice19 julij 2007

66. obletnica ustanovitve Revirske partizanske čete

Objavil/a: Martina Bokal
Združenje borcev za vrednote NOB Zagorje ob Savi, tako kot že več let, pripravlja spominsko slovesnost na Čemšeniški planini, v nedeljo 5. avgusta 2007, ob 11.uri. Vse prisotne bo pozdravil predsednik združenja g.Miloš Prosenc, slavnostni govornik pa bo župan g.Matjaž Švagan. V kulturmen programu bosta sodelovala gledališka igralka ga.Jerca Mrzel in MoPZ Loški glas. Recitatorja in povezovalca programa bosta tudi letos Martina Bokal in Marko Vetršek, člana Prosvetnega društva Čemšenik.

Razne novice19 julij 2007

Pohod članov Policijskega veteranskega društva Sever Zasavje

Objavil/a: Martina Bokal
V soboto 16.junija 2007 je Policijsko veteransko društvo Sever Zasavje organiziralo pohod od Podmeje do Prvin. Ob 16.uri je sledilo odkritje spominske plošče in kulturni program, v katerem je sodelovalo tudi naše društvo s folklorno skupino in povezovalcem programa Markom Vetrškom.

Razne novice15 maj 2007

Folklorna skupina PD Čemšenik gostuje v Podkumu

Objavil/a: Martina Bokal
Folklorna skupina Prosvetnega društva Čemšenik gostuje v soboto, 2. junija 2007, ob 20.uri na prireditvi "Večer na vasi", ki jo organizira turistični odbor Krajevne skupnosti Podkum na igrišču pred njihovo osnovno šolo.

Pojdi na stran  1 2 3 ...... 55 56 57 58